مجیک کمپانی


رئیس پلیس راهنمایی ­و رانندگی نیروی انتظامی گفت: سالانه در شهریور ماه شاهد افزایش حجم تردد‌ها و متاسفانه افزایش تصادفات هستیم.

به گزارش صبحانه،سردار تقی مهری اظهار داشت : بیشترین تصادفات رانندگی در سال گذشته مربوط به شهریور ماه به ویژه نیمه دوم شهریور و روز ۲۳ شهریور ماه بوده است که تعداد تلفات جاده‌ای به بیش از هزار و ۷۰۰ نفر رسید.

وی از مردم خواست که قوانین راهنمایی و رانندگی را در جاده‌ها به ویژه­ جاده‌های شمالی کشور و اماکن زیارتی رعایت کنند و از سرعت و سبقت بپرهیزند­.

رئیس پلیس راهنمایی ­و رانندگی کشور گفت: ۳۵ درصد تصادفات در تابستان امسال مربوط به سرعت و سبقت غیرمجاز بوده که در ماه پایانی تابستان پلیس با آمادگی ۱۰۰ درصد و به کارگیری دیگر نیرو‌های پلیس درصدد خواهد بود تا قوانین راهنمایی و رانندگی را با قدرت بیشتری نظارت کند.

سردار مهری از مسافرانی که در شهریور ماه سفر می‌کنند خواست هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کنند.

وی گفت: متاسفانه ۶۵ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتر مقصد شکل می‌گیرد و آن هم به دلیل خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلو بوده است.

رئیس پلیس راهنمایی ­و رانندگی کشور درخواست کرد: حتما در ۳۰ کیلومتری مقصد که شاهد بیشترین تصادفات هستیم مردم هوشیارتر­ رانندگی کنند./میزان

درباره : مجیکی