مجیک کمپانی


کارشناس ارزی موسسه ” ای جی بی ست” پیش‌بینی کرد ارزش دلار در برابر یورو تا سال ۲۰۲۲ حدود ۴۰ درصد کاهش یابد.

به گزارش صبحانه،اولف لیندهال گفت که دلار وارد چرخه فرسایشی خود شده است. از دهه ۱۹۷۰ تاکنون، دلار یک چرخه منظم ۱۵‌ساله سود و زیان داشته است و زمان ورود دلار به مرحله نزولی است.

به گزارش راشاتودی، وی افزود: اگر سرمایه‌گذاران ارزی نسبت به پوشش ریسک سرمایه‌گذاری خود در برابر دلار از هم‌اکنون اقدام نکنند، متحمل بزرگ‌ترین زیان ۴۵ سال اخیر سرمایه‌گذاران دلار خواهند شد.

این تحلیل‌گر پیش‌بینی کرده است تا سال ۲۰۲۴، هر یورو از ۱.۱۵ دلار کنونی به دو دلار و هر ین از ۱۱۲ ین کنونی به ۷۵ ین در برابر دلار می‌رسد که به ترتیب معادل ۴۱ درصد و ۳۳ درصد افزایشی است.

لیندهال گفته است چرخه عمر اقتصادی، الگویی متداول در علم اقتصاد است.

به گفته وی، از دید اقتصادی نیز دلایل متعددی برای کاهش ارزش دلار در سال‌های آتی وجود دارد؛ کاهش رشد اقتصادی آمریکا، ریزش بورس وال‌استریت، تنش‌های سیاسی و تغییر نرخ برابری دلار در برابر سایر ارزها به دلیل کاهش قدرت خرید./ایسنا

درباره : مجیکی

technews

تک نیوز

خدا لعنتشون کنه نامردارا

bartarin

دنیایی از برترین ها

نماهنگ عالی بود

tecshow

تک شو

روحشون شاد یادشون گرامی

nimafadaei

به روز موزیک

جالب بود

tinymoviez

تاینی موویز

جیگر آدم آتیش میگیره

همچنین بخوانید :

درباره : مجیکی

یک جمعیت شناس از کاهش نرخ باروری در ۶ ماهه سال ۹۷ نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت ۷۰۶ هزار تولد ثبت شد.

به گزارش صبحانه،محمدجواد محمودی در پنل تخصصی «تحولات ساختار خانواده و فرزندآوری» که در حاشیه برپایی کنگره ملی خانواده برگزار شد، با بیان اینکه به راحتی نمی توانیم خانواده ها را مجاب کنیم که به سمت فرزندآوری حرکت کنند، افزود: در حال حاضر باروری به زیر عدد ۲ که نرخ جانشینی است، رسیده است.

وی ادامه داد: از سال ۸۰ و پیش از توصیه ها برای افزایش جمعیت، کشور با افزایش نرخ باروری مواجه شد و شعار افزایش جمیعت از سال ۸۶ زده شد.

محمودی تاکید کرد: از سال ۹۰ تا ۹۵ شاهد افزایش نرخ باروری بودیم به طوری که نرخ باروری در سرشماری سال ۹۵ به نرخ جانشینی رسید.

وی اضافه کرد: اردیبهشت ۹۳ سیاستهای ابلاغی جمعیت توسط رهبر انقلاب ابلاغ شد و سال ۹۴ شاهد افزایش تولد بودیم.

محمودی تاکید کرد: در ۶ ماهه سال ۹۷ حدود ۷۰۶ هزار تولد ثبت شد که گویای کاهش نرخ باروری در سال ۹۷ است.

وی گفت: مهمتر از تعداد جمعیت، ساختار جمعیت است به طوری که اگر جمعیت جوان باشد و نیروی کار به میزان لازم باشد و با سالمندی مواجه نباشیم، این یک جمعیت متناسب است./مهر

درباره : مجیکی

مردم‌نيوز: اوج ناهماهنگی مصاحبه بعد از بازی را دیشب در آزادی دیدید. جایی که مربی بولیوی هم احتمالا از انگلیسی حرف زدن آقا جواد تعجب کرده بود. طبیعتا بهتر بود برای آنکه جواد خیابانی هم در شرایط به آن سختی قرار نگیرد، یک مترجم می‌آورند. عادل فردوسی پوری هم که زبان بلد است معمولا ترجیح می دهد با مترجم با مربیان خارجی مصاحبه کند.

جواد خیابانی اما بعد از بازی دچار یک شور حماسی شد و خودش رودرو با سرمربی بولیوی مصاحبه کرد. صدا و سیما هم انگار بدش نمی آمد تا جواد خیابانی را در این شرایط سخت قرار دهد. حداقل به آرین قاسمی که همیشه زحمت ترجمه ها را می کشد، می گفتند. قطعا هم می آمد.

از شب گذشته ویدئوی مصاحبه خیابانی با سرمربی بولیوی دست به دست می چرخد و قطعا در این قصه صدا و سیما مقصر اول است. ظاهرا اعتبار رسانه ملی حداقل برای خود آنها ارزشی ندارد. جای خندیدن واقعا باید تاسف خورد که چرا هیچکس به فکر نیست.

در این قصه تنها نگران کتابی «سه گانه پپ گواردیولا» هستیم که آقا جواد زحمت ترجمه و نوشتنش را کشیده است!

درباره : مجیکی

sajedeh97

sajedeh97

sajedeh97

.

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۰ نفر لایک کرده اند …

اناری۷۴

اناری۷۴

اگه مشکل داشته باشیم چرا بریم !؟

فقط ۴ هفته و ۴ روز به تولد باقی مونده !

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

منظورم دلخوری که از پدر و مادر خواهر بردار باشه

نمیشه که کلن نرفت

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۱

۰ نفر لایک کرده اند …

یازلار

یازلار

جدیدا اصلا دوس ندارم برم حتی دوس ندارم صداشونو بشنوم😳

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۲

۰ نفر لایک کرده اند …

roya9095

roya9095

ماهی دوبار

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۳

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

تو یه شهرید؟

ازشون دلخوری؟

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۴

۰ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

من دارم داشتم ولی قبلا یه دوسال قهر بودم نمیرفتم ولی سر جریانتی فهمیدم چه غلطی کردما بدترین پدرم و مادرم بازم سایه هستن حامی هستن کم بچه ام بدنیا اومد رفت و آمدم بیشتز شد هفته ای یادو هفته ای دوبار چهاز تا پنج ساعت اونم با بچه ام تنهایی میرم هیچوقت هیچوقت سعی نکن با پدرت قهر کنی چون اگر اتفاقی براش بیوفته هیچوقت خودتو نمیبخشی مثل من که نمیبخشم و پدرم کارس به عمل قلب باز رسید و اهش منو گرفت شوهرم اخلاقش بد شد ..  تازه همیشه از دعوا ما سو استفاده کرد تو سرم زد نزار همسرت و خانواده همسرت بو ببرن دربرای پدر و مادر بسته است

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۵

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

اگه دوس داشتی بگو چرا

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۵

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

میشه بگی چطور تونستی خونوادتو ببخشی؟

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۶

۱ نفر لایک کرده اند …

roya9095

roya9095

آره یه شهریم. پدرم خوشش نمیاد زیاد مارو ببینه منم به خاطر مادرم میرم. چیکار کنم دیگه

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۸

۰ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

من وقتی میدونم اونا بزرگتر هستن دو نسل یا یه نسل با من فرق دارن چه سختیا کشیدن تا من بزرگ بشم خودم دیگه شب بیداری پسرمو میکشم دیگه و اینکه تمام زندگی زن و شوهری پنج سال عشقولانه است بعد طبیعی میشه هیچ کسی مثل پدرو مادر دل نمیسوزن و اینکه رابطه زنو شوهری امکان داره تموم شه ولی خانواده و فرزند هیچ راهی نداره و سواستفاده همسرم و خانواده اشو تجربه کردم آق فهمیدم یعنی چی دیدم خدا الکی نگفته که حتی اگر پدرو مادر گبرم باشن حرمتشون واجبه تو هم جواب نده از یه گوش در از یه گوش دروازه اگر جلوی همسرت توهین میکنن سعی کن همسرتو خیلی کم ببری ولی خودت زمان کم ولی در هفته دو بار یا یه بار سر بزن بهشون پدر من همین الانم با سی و دوسال سن من به من میگه خاک تو سرت گوسفند حتی شده تو سرم میزنه یا خردم میکنه ولی دیگه جلوش واینمیسم سکوت میکنم

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۲۷

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

ممنون کمک کردی

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۳۶

۱ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

فدات عزیزمم دوستم تو هم دل اونارو نشکون این تجربه منه 

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۳۷

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

کاش وقت داشتی تایپیکامو میخوندی

خیلی سختمه

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۵۰

۱ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

وقت دارم الان میخونم

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۵۱

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

ممنونتم 

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۵۲

۱ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

ببین مادرت هر چی هم نباشه باز مادر به نظر من بخاطر حسادت یا اینکه با خواهرت مشکل داری رابطه حرمت مادرتو خراب نکن اون اگر سردم باشه تو خوب باشه بالاخره گذشته که بوسیدت تو ببوسش نه بخاطر اینکه خوااهرتو بیشتر دوست داره پدر من بلا های سرمن آورده که این چیزا در برابر هیچ زن ناجور جلوی من آورده دختر زن ناجور تو سرم زده اگر بخوام بگم یه رمان میشه تازه فکر کن به دادشم و خواهرم خونه داده تو بهترین جا ولی برای من هیچ تو عقدم پدرمو در آورد گریه امو در آورد جوری که فکر میکردم من دخترش نیستم الانم اذیتم میکنه ولی با توجه به تجربه تلخی کردم فهمیدم به هیچ چشم داشتی و توقعی باید به پدر مادر عشق ورزید حرمت گذاشت چون خدا خودش میبینه وخیرشو به زندگیت میرسونه تو ۲۳بیشتر نداره پس هنوز عواطف بچگونه داری ولی من ۳۲سال سنمه پس بدون هیچ توقع و چشمداتی که اینو بیشتر اونو کمتر عاشقانه به پدر و مادرت احترام بزار 

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۲۰:۰۱

۰ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

و حق فرزندم که میگی اونم خدا جواب هر بد کاری میده واقعا میتونی فکر کنی که با دستت مادرو یا پدرتو بخوای بزاری استغفرالله تو قبر هیچوقت نبینیشون پس لطفا اگر اون زنگ نمیزنه تو بزن اگر بی محلی میکنه تو بگو قربونت برم به خواهرتم کاری نداشته باش

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۲۰:۰۳

۰ نفر لایک کرده اند …

sajedeh97

sajedeh97

عشقم هم میگه تو حساس شدی خیلی هم دوست دارن بزار ازدواج کنی ازشون دور شی

میبینی چقدر دوست دارن و…

به خدا همیشه راهنماییم میکنه عیب نداره مادرته فراموش کن و…

منظور اینا گفتم که بهم حرفای بد یاد نمیده و..

سر نمازم یه دنیا ممنون به هر چی میخوای ایشالا برسی همیشه خوشحال باشی

مرسی برام وقت گذاشتی خیلی خوبی

با اینکه سخته بدیا رو ببینم فراموش کنم و من خوب باشم اما تمرین میکنم خودمو تغییر بدم

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۲۰:۱۱

۱ نفر لایک کرده اند …

mamsamyar

mamsamyar

آفرین عزیزم چون خودم سختی کشیدم میدونم چقدر سختت ولی مهم اینا که آدما میتونن مخصوصا اگر اون ادم یه خانم باشهه امیدوارم رابطه اتون خوب بشه 

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۲۰:۲۵

۰ نفر لایک کرده اند …

همچنین بخوانید :

درباره : مجیکی

نوید پورفرج، بازیگر نقش امیر در فیلم «مغز‌های کوچک زنگ زده» می‌گوید: «برای درک بهتر فضا مدتی را میان کارتن خواب‌ها در حاشیه تهران، نزدیک اتوبان آزادگان گذراندم و چند روزی را همراه افرادی که در کمپ ترک کرده بودند به محله‌هایی رفتم که تقریبا غیر از خودشان کسی را راه نمی‌دادند.»

به گزارش صبحانه،نوید پورفرج بازیگر فیلم «مغز‌های کوچک زنگ زده» در گفتگو با روزنامه صبا به نکاتی درباره تجربه‌های پیشین بازیگری و حضور در این فیلم اشاره کرده است.

پورفرج که پیشتر در چند سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده، درباره آن تجربه‌ها می‌گوید: «در آن سال‌ها در چند تجربه‌ای که جلوی دوربین رفتم احساس کردم هنوز خیلی آماده نیستم و نیاز به تمرین بیشتر دارم، همیشه معتقدم در این حرفه یا باید صفر باشی یا صد و مابین این دو خیلی برای من جذاب و جالب نیست. برای آن که بتوانم پخته‌تر وارد کار شوم مدتی را صرف تمرین و آموزش بیشتر در حرفه بازیگری کردم.
من دوره‌های مختلفی را سپری کردم، اما دوره بازیگری که زیر نظر هومن سیدی گذراندم به نسبت بقیه برایم بسیار متفاوت بود، در همه این سال‌ها احساس می‌کردم بُعد‌هایی در من وجود دارد که باید آن‌ها را پیدا کنم و به نمایش بگذارم و این اتفاق سر کلاس‌های هومن سیدی برایم افتاد.»

او درباره نزدیک شدن به نقشی که در فیلم «مغز‌های کوچک زنگ زده» به عهده داشت، عنوان می‌کند: «کاراکتری که من آن را ایفا می‌کنم امیر حرکت است و این شخصیت همانطور که از اسم آن برمی‌آید بدنش حرکت و تکان‌های بسیار داشت، این همان کدگذاری و بُعدی بود که باید روی آن تمرین می‌کردم، اما فارغ از این برای درک بهتر فضا مدتی را میان کارتن خواب‌ها در حاشیه تهران، نزدیک اتوبان آزادگان گذراندم و چند روزی را همراه افرادی که در کمپ ترک کرده بودند به محله‌هایی رفتم که تقریبا غیر از خودشان کسی را راه نمی‌دادند. پیش از این برخورد، برخی چیز‌ها را من ندیده بودم و حتی آنچه همه ما در خیابان‌ها می‌بینیم جزیی از آن چیزی است که وجود دارد، فکر نمی‌کنم صحنه‌هایی که من در آن محله‌ها دیدم را پیش بیاید دوباره در جایی ببینم مگر اینکه دوباره به آن بیابان‌ها بروم. به هر حال همه این‌ها در درک بهتر فضا تاثیرگذار بود به علاوه اینکه در نهایت هم باید به‌گونه‌ای ظاهر می‌شدیم که جذابیت نمایشی برای مخاطب داشته باشد.»

روایت یک بازیگر از کارتن‌خوابی و کمپ ترک اعتیاد +عکس
بازیگر نقش امیر در فیلم «مغز‌های کوچک زنگ زده» درباره موقعیتی که برای بازی در این فیلم به دست آورده، می‌گوید: «فکر نمی‌کنم اگر این موقعیت به هر کسی پیشنهاد شود به راحتی آن را از دست بدهد، کار کردن با هومن سیدی اتفاقی است که خیلی‌ها دوست دارند آن را تجربه کنند و من خیلی خوش شانس بودم که در این موقعیت و تیم قرار گرفتم و در کنار نوید محمدزاده توانستم بازی کنم. موقعیت ایده‌آلی بود نه تنها برای من که برای هر بازیگر دیگری چنین موقعیتی بسیار جذاب و دوست داشتنی است.»

او همچنین به تلاش تیمی برای موفقیت این فیلم اشاره کرده و بیان می‌کند: «همه عوامل برای این کار تمام انرژی خود را وسط گذاشتند، در قدم اول که چیزی حدود دو سال آقای سیدی برای فیلمنامه این فیلم زمان صرف کردند و به قول معروف نکته سنج عمل کردند، بعد از آن همه عوامل از ایمان امیدواری و پیمان شادمانفر گرفته تا بازیگران آقای محمدزاده، اصلانی، سجادی حسینی، خانم اتفاقیان تا کسانی که نقش‌های کوتاه‌تر داشتند تمام انرژی خود را به کار گرفتند چرا که این کار برای همه یک دغدغه بود.»/خبرآنلاین

درباره : مجیکی

دو ماهه اومدم خونه خودم

ژالین_هستم

ژالین_هستم

ژالین_هستم

دو ماهه اومدم خونه خودم

قبل عروسی فکر می کردم  هر روز برم خونه مامانم اینا

ولی اینجوری نیست 

 موندن تو خونه خودم و اشپزی و کیک پختنو تمیزکاری و…رو دوس دارم. کار هم نباشه ورزش می کنم فیلم می بینم و…ولی دوس ندارم برم بیرون😳

البته گاهی میرم خرید و اینا ولی همین خیابونای نزدیک محله خودمون میرم که زود برگردم خونه . دلم واسه خونم تنگ میشه مهمونی که میرم😂

شمام اینجوری بودین یا نه

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۷

۶ نفر لایک کرده اند …

مرگل،پرگل

مرگل،پرگل

فقــــــط تو😁

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۸

۲ نفر لایک کرده اند …

خانوم_آقا_احد

خانوم_آقا_احد

آره

من مطمئنم عاشق خونمون میشم😍😍😍😍

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۸

۲ نفر لایک کرده اند …

غمناکشونم

غمناکشونم

لعنت به اون روزا زهرمارم کردن همشون

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۳ نفر لایک کرده اند …

نانا2015

نانا۲۰۱۵

شوهر ندیده😅

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۳ نفر لایک کرده اند …

aramis00

aramis00

بهش فکر نکرده بودم😆

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۱ نفر لایک کرده اند …

•°•°•نگین_جنوب•°•°•

•°•°•نگین_جنوب•°•°•

اره ..وقتی خونه ات رو جوری ک دوس داری چیده باشی و محیط آرامش بخشی برات باشه 

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۳ نفر لایک کرده اند …

گل_لاله

گل_لاله

وای تورو خدا این سوالا چیه اخه

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۰ نفر لایک کرده اند …

ژالین_هستم

ژالین_هستم

خخخخخ خاک تو سرم😂😂😂

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۱ نفر لایک کرده اند …

بستنیییییی

بستنیییییی

چزا عشقم

اگه دوس داری بگو

فقط ۲۹ هفته و ۱ روز به تولد باقی مونده !

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۲ نفر لایک کرده اند …

مریم_زیبا

مریم_زیبا

خوش بحالت چ زندگی رویایی داری

  

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۱ نفر لایک کرده اند …

مکگیل

مکگیل

منم خیلی خونه خودمو دوست داشتم آشیانه ام

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۱ نفر لایک کرده اند …

rozet96

rozet96

اولا این استقلال برای اکثر ما خانوما خوشاینده…البته من ب دلیل مریضی مامان بابام سه روز بعد ازدواجم خ مامانم داشتم انباری جمع میکردم هنوزم تموم نشده😕😕😕😕

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۸:۵۹

۲ نفر لایک کرده اند …

شاهعباسی

شاهعباسی

اینکه خیلی خوبه عزیزم همیشه خوشبخت باشی 

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۱ نفر لایک کرده اند …

مرگل،پرگل

مرگل،پرگل

هر جا میرم هستیا

یه کاری پیدا کن دو تایی بریم

از این بیکاری آسفناک دربیایم😁

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۴ نفر لایک کرده اند …

ژالین_هستم

ژالین_هستم

کیا زهر مارت کردن عزیزم

مادرشوهر منم اذیت می کنه ولی باید تحمل کرد

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۱ نفر لایک کرده اند …

maman_baha

maman_baha

اوایل نه دوست داشتم برم خونه ی بابام ولی الان با گذشت سال ها هر جا برم دلم برای خونم تنگ میشه و ارامشی که تو خونه ی خودم دارم هیچجا ندارم  

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۲ نفر لایک کرده اند …

nora813

nora813

اره من یک سال و سه ماه از ازدواجم میگزره هنوز همینطورم

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۱ نفر لایک کرده اند …

مریم_زیبا

مریم_زیبا

کجایی مکگیل

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۲ نفر لایک کرده اند …

مکگیل

مکگیل

روحت داره اروم میگیره، آرامش بعد از حادثه 😀

۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۹:۰۰

۱ نفر لایک کرده اند …

همچنین بخوانید :

درباره : مجیکی

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.

قیمت طلا و سکه افت کرد+ جدول

به گزارش صبحانه،محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران، درباره وضعیت طلا و سکه در بازار اظهار کرد: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.

وی در ادامه از آخرین قیمت طلا و سکه در بازار خبر داد و تصریح کرد: امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه طرح جدید چهار میلیون و ۳۱۰ هزار تومان معامله شد.

وی ادامه داد: در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه‌۱ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۷۰ هزار تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۰ هزار تومان است.

قیمت طلا و سکه افت کرد+ جدول

درباره : مجیکی
صفحات سایت